O Kancelarii

Nazywam się Aleksandra Ciszewska i jestem radcą prawnym. Od 2002 roku prowadzę swoją indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego.

 

Moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego z Klientów w celu zapewnienia mu skutecznej pomocy w rozwiązywaniu problemów prawnych, stanowiące alternatywę do anonimowej obsługi prawnej świadczonej przez duże korporacje prawnicze. Naczelną zasadą jest gwarancja, że powierzane sprawy będą prowadzone od początku do końca przeze mnie osobiście lub pod moim bezpośrednim nadzorem, przez konkretnego radcę prawnego lub adwokata. Dewizą prowadzonej przez ze mnie Kancelarii jest profesjonalizm, pełna dyskrecja i szacunek dla każdego Klienta.

 

Jestem absolwentką stacjonarnych studiów dziennych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenia zawodowe zbieram od 1993 r. Od tej daty byłam pracownikiem spółki consultingowej IBC International Business Consulting Sp. z o.o. (która następnie stała się częścią grupy Rödl & Partner) zajmującej się obsługą niemieckich inwestorów rozpoczynających działalność w Polsce. Od 1997 r. rozpoczęłam działalność indywidualną, współpracując ściśle z Kancelarią Prawniczą Janowski Kulczycki Puławska S.c. w Warszawie. Od 2002 r. współpracowałam z Kancelarią J. Bienias i Partnerzy Radcowie Prawni w Warszawie. W latach 2006 – 2010 wspólnie z Mecenas Hanną Zarańską prowadziłam – obok kancelarii indywidualnej, działalność w ramach spółki partnerskiej pod firmą Kancelaria Radców Prawnych A. Ciszewska H. Zarańska Sp. p.

 

Przez lata mojej praktyki zawodowej zajmowałam się świadczeniem kompleksowej pomocy prawnej zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, polegającej na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, projektów umów, zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi, arbitrażowymi oraz przed organami administracji.

 

Zawód radcy prawnego wykonuję od 2002 r. Od tego też roku (2002) nieprzerwanie prowadzę własną indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego. Jestem wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA/4783.Wszelkie działania, jakie prowadzę na rzecz moich Klientów są objęte ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej radcy prawnego.

 

Oferuję obsługę prawną również w języku niemieckim.